Blondynki wolą mężczyzn

- spektakl teatralny pod tym tytułem będzie można obejrzeć 2 października o g. 18.00 w Domu Muzyki Bielskiego Centrum Kultury.

Spektakl jest promowany hasłem „tego nie zobaczycie w telewizji". Z telewizji są za to znani aktorzy występujący w tym przedstawieniu – Krzysztof Ibisz, Michał Milowicz, Tomasz Stockinger, Julita Kożuszek, Ewa Lorska i Alicja Dąbrowska.

Blondynki wolą mężczyzn, to kabaretowo-muzyczno-taneczna komedia z duchem perkusisty w tle. W tym spektaklu znajdą Państwo mnóstwo premierowych piosenek i ogromną dawkę humoru.

Dwie blondynki aktorki plus dwóch aktorów i tajemniczy reżyser Milosz Radżinski spotykają się w dawnym PRL – owskim domu kultury „Świt" w Bieszczadach, by przygotować program estradowy na kontrakt do Chicago. Przeznaczenie w osobie menedżera Maksa decyduje o ich przyszłości inaczej. Jest to opowieść o marzeniach, przyjaźni, miłości i ….teatrze! Całość wieńczy żywiołowa rewia kabaretowa połączona z błyskotliwą konferansjerką Krzysztofa Ibisza.

Blondynki wolą mężczyzn" to komedia, która pozwoli Państwu na oderwanie się od monotonii życiowych trosk i wznieść się choć przez chwilę ponad codzienną pospolitość.

Przedstawienie zrealizował znany producent Leszek Kwiatkowski („Syndykat Artystyczny").

Spektakl wyreżyserował Piotr Dąbrowski. Doświadczony, wielce pomysłowy reżyser, znany z takich choćby realizacji jak : „Czarownice z Salem", „Trzy razy łóżko", „Baby blues" czy „Polowanie na łosia".

Blondynki wolą mężczyzn – 2 października g. 18.00, Dom Muzyki BCK. Bilety w cenie 60 zł.

opr. mk