Biznes na scenie

Zbierający znakomite recenzje spektakl Biznes warszawskiego teatru Komedia, w reżyserii Jerzego Bończaka, już we wrześniu zostanie zaprezentowany w Domu Muzyki BCK.

Opis spektaklu:

Luksusowy apartament hotelowy w Londynie, biznesmeni z Yorkshire próbują sprzedać swoją upadającą firmę przewozową dwóm przedsiębiorcom, Niemcowi i Szwedowi. Zaangażowane są w to duże pieniądze i dwie panie "do towarzystwa". Niespodziewane przybycie żon angielskich biznesmenów rozpoczyna ciąg wydarzeń praktycznie nieprzewidywalny od początku do końca. Z urokiem, polotem i błyskotliwymi dialogami całość tworzy znakomitą farsę!!!

Aktorzy:

Występują: Marcin Troński, Anna Korcz, Andżelika Piechowiak, Jerzy Bończak, Magdalena Wójcik, Julia Kołakowska, Andrzej Nejman, Piotr Zelt.

Reżyseria:

Jerzy Bończak

Recenzje:

Jerzy Bończak wystawił angielską farsę "Biznes". Jest to sztuka o współczesności, dwóch facetów chce coś sprzedać. (...) Świetna jest Magda Wójcik, znakomity (znowu w roli napitego) Jerzy Bończak. Viva

Rzadko można zobaczyć aktorów tak radośnie bawiących się na scenie. Aktorzy zmieniają pozy, figury i... ubrania jak rękawiczki, doprowadzając publiczność do spazmów śmiechu. Superexpress

Spektakl zagości na deskach Domu Muzyki 28 września o g. 18.00. Bilety w cenie 80 zł – już w sprzedaży.

opr. mk