Bilety na Metro

Bielskie Centrum Kultury prowadzi sprzedaż biletów na musical Metro (12 marca, hala Pod Dębowcem). Bilety w cenie od 60 do 140 zł dostępne w Dziale Sprzedaży BCK, ul. Słowackiego 27 (od poniedziałku do piątku w godz. 8-15.)

Grupa młodych wykonawców opowiada o swoich marzeniach, a każda wyśpiewana nuta, każdy wytańczony takt jest tych marzeń spełnieniem. Widzimy więc na scenie pasję i entuzjazm, taniec i śpiew jakiego nie znał polski teatr. Jest tam miłość, szaleństwo i młodość. I to wszystko sprawia, że granica między teatrem a rzeczywistością staje się płynna, akcja spektaklu zdaje się wykraczać daleko poza teatralne foyer, a czas staje się wyłącznie funkcją wyobraźni.

"METRO". Gdzieś między fikcją a rzeczywistością... Uliczni grajkowie, śpiewacy i tancerze wystawiają na podziemnych peronach metra spektakl dla pasażerów. Jego twórcą i animatorem jest Jan, dla którego metro jest domem, a underground - sposobem na życie. Spektakl budzi sensację, a młodzi artyści otrzymują propozycję pracy w komercyjnym teatrze. To opowieść o marzeniach i rozczarowaniach, o pasji i zdradzie, o młodzieńczych ideałach i władzy pieniądza, a przede wszystkim to historia romantycznej miłości.

Świat się zmienia,

Padają mury, otwierają się granice

Teatr też się zmienia

Niezmienne pozostają tylko marzenia...

... marzenia młodych ludzi, nasze marzenia

libretto i teksty piosenek - AGATA i MARYNA MIKLASZEWSKIE

muzyka - JANUSZ STOKŁOSA

scenografia - JANUSZ SOSNOWSKI

dźwięk - JAROSŁAW REGULSKI, KRZYSZTOF JAROSZEWSKI

kostiumy - EWA KRAUZE i MAGDALENA MACIEJEWSKA

światło - MIECZYSŁAW KOZIOŁ

efekty laserowe -DANUTA BILIńSKA

To już 25 LAT jak Metro jedzie przez świat. Ileż to gwiazd wyjechało nim z ukrycia, ileż to talentów rozbłysnęło w jego światłach, ileż milionów widzów śmiało się i płakało podczas tysięcy jego przystanków! Dołącz do nich! Wyrusz w kolejną podróż z Metrem! 12 marca 2016r słynny Musical w Hali Widowiskowo-Sportowej-w Bielsku-Białej

PŁYTA - RZĄD 34 CENA: 80 zł

PŁYTA - RZĄD 21 , 22 CENA: 100 zł

PŁYTA - RZĄD 19 CENA: 120 zł

PŁYTA - RZĄD 9 CENA 140 zł

SEKTOR I - RZĄD 3 , 4 CENA 80 zł

SEKTOR II - RZĄD 5 CENA 100 zł

SEKTOR XI - RZĄD 3 , 4 CENA 60 zł

METRO 12 marca, g. 18.00 Hala Pod Dębowcem Metro. Bilety w cenie 60 do 140 zł dostępne w Dziale Sprzedaży BCK, ul. Słowackiego 27 od poniedziałku do piątku od 8 do 15. Organizator Royal Concert.

opr. mk