Bajkowy Dzień Dziecka

Bajkowe postaci i melodie z najbardziej znanych bajek wypełniły Poranek Muzyczny dla Dzieci w Bielskim Centrum Kultury. W przeddzień Dnia Dziecka atrakcji dla najmłodszych nie zabrakło.

Znakomita Satellite Orchestra tym razem nie grała utworów jednego kompozytora, a melodie z najbardziej znanych bajek. Hania M. i jej przyjaciele odczytywali listy, które otrzymali od bajkowych bohaterów, a potem śpiewali piosenki z takich bajek jak Gumisie, Bolek i Lolek, Reksio i w finale z najnowego dziecięcego hitu Kraina Lodu.

Artyści na scenie wciagali dzieciaki do zabawy, proponujac wspólne śpiewanie, choreografie, częstując dzieci żelkami i popisując się akrobacjami na scenie.

Najmłodsi dali się wciągnąć do wspólnych harców. Wśród publiczności można było nawet wypatrzeć kilka Elz z Krainy Lodu. Elza pojawiła się na scenie w finale, śpiewając znane hity z kinowego przeboju. Na zakończenie wszystkie dzieci zostały zaproszone na scenę, gdzie mogły porozmawiać z bajkową księżniczką, a także przyjrzeć się instrumentom Satellite Orchestry.

mk