Artur Andrus w Bielsku-Białej

Kiedy tylko pojawia się w Bielsku-Białej, wypełnia swoimi fanami Dom Muzyki, który rozbrzmiewa zdrowym, szczerym śmiechem. Artur Andrus wystąpi w BCKu 1 października o g. 18.00.

Artur Andrus to dziennikarz, artysta kabaretowy, poeta, autor tekstów piosenek, pisarz, piosenkarz, laureat konkursu "Mistrz Mowy Polskiej"

Na co dzień redaktor trójkowej "Powtórki z rozrywki", znany i lubiany konferansjer różnych spotkań kabaretowych, komentator "Szkła kontaktowego" .

W czasie spotkań z publicznością Andrus mówi i śpiewa. Najczęściej o tym, co wcześniej  zobaczył, usłyszał albo przeczytał. A czasem zmyślił. O smutnym tureckim ojcu, którego cyniczne córki  wyjechały do Szwajcarii, o Bardotce zamawiającej w barze „Szalona krewetka” absynt z rumem, o  nieświeżym kangurze w Watykanie i innych równie prawdopodobnych zjawiskach. Z takich opowieści i piosenek składa się jego Recital Kabaretowy. Przyjdźcie, zobaczcie, posłuchajcie. Najwyżej później  wyjdziecie. Na pewno wyjdziecie, bo recital chociaż się nie zaczyna, to jednak się kończy.

Artur Andrus. Dom Muzyki BCK, 1 października g. 18.00. Bilety w cenie 70 zł.R+ Bilety wyprzedane.

mk