Artur Andrus na bielskiej scenie

Artur Andrus powraca do Bielska-Białej. Gościnnie wystąpi Dorota Miśkiewicz.

Artur Andrus to artysta multimedialny. Na co dzień redaktor trójkowej "Powtórki z rozrywki", legendarny gospodarz spotkań kabaretowych w warszawskiej "Piwnicy pod Harendą", co jakiś czas konferansjer różnych imprez kabaretowych, a poza tym poeta, piosenkarz, dziennikarz, autor książek, tekstów piosenek, bajek, artysta kabaretowy, komentator "Szkła kontaktowego", Mistrz Mowy Polskiej...
 
 
 

W czasie spotkań z publicznością Andrus mówi i śpiewa. Najczęściej o tym, co wcześniej  zobaczył, usłyszał albo przeczytał. A czasem zmyślił. O smutnym tureckim ojcu, którego cyniczne córki  wyjechały do Szwajcarii, o Bardotce zamawiającej w barze „Szalona krewetka” absynt z rumem, o  nieświeżym kangurze w Watykanie i innych równie prawdopodobnych zjawiskach. Z takich opowieści i piosenek składa się jego Recital Kabaretowy. Przyjdźcie, zobaczcie, posłuchajcie. Najwyżej później  wyjdziecie. Na pewno wyjdziecie, bo recital chociaż się nie zaczyna, to jednak się kończy.

ARTUR ANDRUS Dom Muzyki BCK, 1 lutego 2020, g. 18.00 Bilety w cenie 70 zł. ZNIŻKI: Bielska Karta Rodzina +, Weteran +,  BIELSKA KARTA SENIORA, - przy wejściu na koncert należy okazać stosowny dokument upoważniający do zniżki.

 

mk