Anna Maria Jopek "Przestworza" - PRZENIESIONY

    Po projekcie z legendarnym kubańskim pianistą Gonzalo Rubalcabą i wcześniejszej trasie koncertowej z jedną z największych gwiazd współczesnej sceny jazzowej Branfordem Marsalisem, Anna Maria Jopek zaprosiła do współpracy Artystów znad Wisły, których podziwia od lat. Szlachetność i czystość ich gry uczyniły z nich mistrzów. KONCERT ZOSTAŁ PRZESUNIĘTY na 11 października 2021

Anna Maria Jopek przesuwa trasę koncertową. Poniżej komunikat w tej sprawie:

Drodzy Państwo, Ze względu na restrykcje związane z pandemią w tym roku niestety nie zagramy trasy "Przestworza", ale nie tracimy ducha i dołożymy starań, żeby wystąpić dla Państwa wszędzie, gdzie planowaliśmy.

Koncert Anny Marii Jopek został przeniesiony na 11 października 2021.

Bilety na koncerty przeniesione na przyszły rok zachowują ważność.

Kierownictwo muzyczne nad projektem objął Piotr Wojtasik, odpowiedzialny również za aranże,  a całości dopełni znakomity zespół w składzie: Dominik Wania, Maciej Sikała, Atom String Quartet, Robert Kubiszyn, Paweł Dobrowolski oraz Piotr Nazaruk.

"Przestworza” - to tytuł, który przyszedł na myśl prawie natychmiast, ale przed nim było najważniejsze – Ludzie - wymarzona obsada. Udało się zaprosić takich artystów, których gra i postawa w muzyce ucieleśniają wszystko w co wierzę i za czym nieustannie tęsknię. Czekam na to, jakie równanie napisze muzyka dla tej konfiguracji ludzkiej i repertuarowej. I wiem, mówi mi to przeczucie tak silne jak moja potrzeba wolności, że to będzie inne od wszystkiego co było kiedykolwiek wcześniej. - zapowiada Anna Maria Jopek.

„Przestworza” to muzyka premierowa, stworzona specjalnie na to spotkanie, usłyszymy w niej frazy i tematy tradycyjne, a także zupełnie nowe kompozycje. Będzie akustycznie, szeroko, przestrzennie i w najpiękniejszych salach koncertowych w Polsce.

UWAGA: Jeżeli koncert z powodu ograniczeń związanych z COVID-19 nie będzie się mógł odbyć w planowanym terminie, może zostać przesunięty na najbliższą możliwą datę. Ze względu na regulacje związane z pandemią, organizator imprezy zastrzega sobie możliwość zmiany miejsc.

ANNA MARIA JOPEK - "Przestworza" Dom Muzyki BCK, przeniesiony z 27 marca na 18 listopada 2020, KONCERT ZOSTAŁ PRZESUNIĘTY NA 11 października 2021 g.19.00. Bilety w cenie 130 zł. Bilety zachowują ważność. Zniżki - Bielska Karta Rodzina +, Weteran +, BIELSKA KARTA SENIORA. Przy wejściu na koncert należy okazać stosowny dokument upoważniający do zniżki.

mk