Ani Mru Mru

Jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów ponownie wystąpi w Domu Muzyki. Ich nowy program jest zatytułowany "Jak się nie da, a bardzo się chce... to można".

„Jeśli się nie da, a bardzo się chce… to można!” to widowisko, z wszystkim, co w kabarecie najlepsze – atrakcyjnie dobrane tematy skeczy, oryginalna gra i pointy trafiające w punkt, wszystko podane w charakterystycznej dla Ani Mru-Mru najlepszej jakości. Widzowie będą mogli poznać życie zarówno szczęśliwego narzeczonego jak i niezadowolonego męża, znajdzie się coś dla miłośników zwierząt, ale i fani sportów walki nie będą pominięci. Część spośród wybranych skeczy była zaprezentowana podczas tegorocznego festiwalu RYJEK, z którego kabaret Ani Mru-Mru wrócił z większością możliwych do zdobycia nagród, co może być doskonałą rekomendacją poziomu najnowszego programu. Najlepiej jednak wyrobić sobie własną opinię i zobaczyć „Jeśli się nie da, a bardzo się chce… to można!” na żywo.

Ani Mru Mru, Dom Muzyki, 8 listopada g. 17.00. Bilety w cenie 60 zł (normalny) i 30 zł (ulgowy - emeryci, renciści, młodzież szkolna). R+

mk