The Ambassadors Rock Band -

The Ambassadors Rock Band, zespół będący częścią orkiestry Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych stacjonujących w Europie - USAFE Band, przyjedzie do Polski z serią koncertów. Jeden z nich odbędzie się w Bielsku-Białej.

Orkiestra w pełnym 45 osobowym składzie działa nieprzerwanie od 1943 roku przy bazie Ramstein Air Base w Niemczech. Repertuar odzwierciedla stylistycznie różnorodne dziedzictwo amerykańskiej i europejskiej muzyki – od sceny broadwayowskiej i muzyki z hollywoodzkich superprodukcji filmowych – po dźwięki rodem z Nowego Orleanu, rock i standardy jazzowe. USAFE Band koncertuje na scenach całej Europy, dając blisko 300 koncertów rocznie, budując „muzyczne mosty” i zawsze ciepło zapisując się w sercach publiczności.

Uwaga! Piętrowy parking MZD przy BCK-u znajduje się w remoncie (jest nieczynny). Prosimy o wcześniejsze przybycie na imprezy organizowane w BCK lub korzystanie z komunikacji miejskiej.

 

The Ambassadors Rock Band, 17 października 2022,g. 18.00, Bielskie Centrum Kultury. Bezpłatne zaproszenia do odbioru w kasie BCK. BRAK MIEJSC, WSZYSTKIE ZAPROSZENIA ZOSTAŁY ODEBRANE.

mk