KONKURSY 2017 | Bielskie Centrum Kultury
(033) 82 816 40
33 82 816 40
Subskrybuj Subskrybuj
  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz

Current Size: 100%

KONKURSY 2017

Wygraj podwójne zaproszenia na spektakle i koncerty

W losowaniu bierzemy pod uwagę tylko odpowiedzi wysłane pod adres konkurs@bck.bielsko.pl

 

Muzyczna Ballada Europy - 22 lutego, g. 18.00

 Pytanie - Jak nazywa się pianistka orkiestry im. Telemanna? Odpowiedź - Aleksandra Sadowska

Podwójne zaproszenia otrzymują: Renata Kumorek, Tadeusz Krupnik, Krzysztof Polak . Bilety do odebrania w dniu koncertu od g. 17.00 przy wejściu do Domu Muzyki (z dowodem tożsamości). Gratulujemy.

Charytatywny Pokaz Mody - 26 lutego, g. 18.00

 Pytanie - Która edycja Pokazu odbędzie się w tym roku? Odpowiedź - XIV.

Podwójne zaproszenia otrzymują: Krystyna Kania, Maria Więzik . Bilety do odebrania w dniu koncertu od g. 17.00 przy wejściu do Domu Muzyki (z dowodem tożsamości). Gratulujemy.

Ostatki z artystami z Ukrainy - 28 lutego, g. 18.00

 Pytanie - Skąd pochodzi (z jakiego miasta) orkiestra która zagra na tym koncercie? Odpowiedź -  Tarnopola.

Podwójne zaproszenia otrzymują: Magda Sklorz, Iwona Rauch, Eugeniusz Gmuzdek. Bilety do odebrania w dniu koncertu od g. 17.00 przy wejściu do Domu Muzyki (z dowodem tożsamości). Gratulujemy.

 

Tadeusz Woźniak - 8 marca, g. 18.00

 Pytanie - Gdzie wiatr ma zanieść słowa śpiewane przez Tadeusza Woźniaka w piosence Hej Hanno? Odpowiedź: Aż do Rużemberku.

Podwójne zaproszenia otrzymują: Barbara Zygmuntowicz, Agnieszka Furgała, Anna Kózka, Agnieszka Małyszko, Zbigniew Błasiak. Bilety do odebrania w dniu koncertu od g. 17.00 przy wejściu do Domu Muzyki (z dowodem tożsamości). Gratulujemy.

35 lat Bielskiej Orkiestry Kameralnej - 14 marca, g. 18.00

 Pytanie - Orkiestra w rozszerzonym, symfonicznym, składzie gra na wielu koncertach, m.in. z okazji Dni Bielska-Białej, czy na Festiwalu Kompozytorów Polskich. Jaką przyjmuje wtedy nazwę?

Na odpowiedzi czekamy pod adresem konkurs@bck.bielsko.pl do 6 marca g. 8.00. W tytule maila proszę wpisać BOK. Wśród autorów prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy PIĘĆ podwójnych zaproszeń na koncert.