KONKURSY 2017 | Bielskie Centrum Kultury
(033) 82 816 40
33 82 816 40
Subskrybuj Subskrybuj
  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz

Current Size: 100%

KONKURSY 2017

KUP BILETY - WYGRAJ PŁYTĘ Minione

Kup w Systemie Internetowym BCK bilety na koncert Anny Marii Jopek/Gonzalo Rubalcaby.

Wśród osób które kupią co najmnniej DWA bilety na koncert  od 21  marca g. 19.00 (wtorek), do 24 marca do g. 13.00 (piątek), rozlosujemy płytę Minione Anny Marii Jopek.

 

KUP BILETY - WYGRAJ PŁYTY

Kup w Systemie Internetowym BCK bilety na koncert Anny Marii Jopek/Gonzalo Rubalcaby.

Osoba która jednorazowo kupi największą ilość biletów otrzyma (wybrane przez siebie) dwie z trzech płyt ze zdjęcia. Trzecią płytę otrzyma druga osoba w zestawieniu największej liczby kupionych biletów. W przypadku równej ilości zakupionych biletów decyduje zasada "kto pierwszy ten lepszy".  Konkurs trwa  od 10 marca g. 16.00 (piątek), 20 marca do g. 8.00 (poniedziałek).

Kilka osób zakupiło w tym czasie 4 bilety. Pierwsza była (zgodnie z zasadami opisanymi powyżej) p. Magdalena Hankus, druga p. Marta Pruszczyńska. Gratulujemy. Płyty wyślemy pocztą.

 

Wygraj podwójne zaproszenia na spektakle i koncerty

W losowaniu bierzemy pod uwagę tylko odpowiedzi wysłane pod adres konkurs@bck.bielsko.pl

 

 

Anna Maria Jopek / Gonzalo Rubalcaba- 24 marca, g. 19.00

 

 Pytanie - Gdzie, kiedy, w ramach jakiej imprezy i jakiego innego wybitnego muzyka zastępował na koncercie w Bielsku-Białej Gonzalo Rubalcaba. Odpowiedź - Jazzowa Jesień, listopad 2009, Dom Muzyki, zastąpił Cecila Taylora.

Podwójne zaproszenia na koncert otrzymują: Marta Kontny, Henryk Hawlicki. Bilety do odebrania przed wejściem do Domu Muzyki, w dniu koncertu od g. 18.00.

 

Poranek Muzyczny dla Dzieci - 26 marca, g. 11.00

 Pytanie - Kto wystąpi w roli Superwirtuozów w marcowym Poranku? Odpowiedź - Piotr Schmidt, Wojciech Myrczek.

Podwójne zaproszenia na koncert otrzymują: Renata Wojcicka-Ciosek, Nikodem Baraniak, Irena Miszczyk, Beata Wieczorkiewicz, Krzysztof Czajowski. Bilety do odebrania przed wejściem do Domu Muzyki, w dniu koncertu od g. 10.00. (z dowodem tożsamości) Gratulujemy.

Muzyczna Ballada Europy - 29 marca, g. 18.00

 Pytanie - Podaj tytuł marcowej Muzycznej Ballady Europy. Odpowiedź - Wiosenny karnawał zwierząt.

Podwójne zaproszenia na koncert otrzymują: Krystyna Kania, Anna Wieczorek, Barbara Zygmuntowicz.  Bilety do odebrania przed wejściem do Domu Muzyki, w dniu koncertu od g. 17.00. (z dowodem tożsamości) Gratulujemy.

 

ORGANEK - 31 marca, g. 18.00

 Pytanie - Dokończ tytuł piosenki z najnowszej płyty Organka. "Mississippi.........."?  Odpowiedź: W OGNIU.

Podwójne zaproszenie na koncert otrzymuje: Agnieszka Małyszko. Bilety do odebrania przed wejściem do Domu Muzyki, w dniu koncertu od g. 17.00. (z dowodem tożsamości) Gratulujemy.

 

spektakl SŁONECZNA LINIA - 2 kwietnia, g. 18.00

 Pytanie - Proszę podać nazwiska dwójki aktorów występujących w spektaklu?

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do 28 marca, g. 8.00. pod adresem konkurs@bck.bielsko.pl W tytule proszę wpisać SŁONECZNA LINIA. Wśród autorów prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy JEDNO podwójne zaproszenie na koncert.