(033) 82 816 40
33 82 816 40
Subskrybuj Subskrybuj
  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz

Current Size: 100%

KONKURSY 2018

Wygraj podwójne zaproszenia na spektakle i koncerty

W losowaniu bierzemy pod uwagę tylko odpowiedzi wysłane pod adres konkurs@bck.bielsko.pl

 

JAZZOWA JESIEŃ 15 listopada g. 18.00

Pytanie - Jak nazywa się album Marcina Wasilewskiego, nagrany dla ECM, który będzie promowany na jego koncercie w ramach Jazzowej Jesieni? Odpowiedź: LIVE

Podwójne zaproszenia otrzymują:  Aleksandra Krzysiek, Ewelina Piotrowska. Zaproszenia do odbioru na godzinę przed rozpoczęciem koncertu, przy wejściu do Domu Muzyki (z dowodem tożsamości). Gratulujemy.

 

JAZZOWA JESIEŃ 16 listopada g. 18.00

Pytanie - Na jakich instrumentach grają liderzy zespołów występujących 16 listopada? Odpowiedź: na gitarze i fortepianie

Podwójne zaproszenia otrzymują:  Aleksander Bojdo, Arkadiusz Szeląg. Zaproszenia do odbioru na godzinę przed rozpoczęciem koncertu, przy wejściu do Domu Muzyki (z dowodem tożsamości). Gratulujemy.

JAZZOWA JESIEŃ 17 listopada g. 18.00

Pytanie - Jaki koncert zainaugurował pierwszą edycję Jazzowej Jesieni? Odpowiedź: Tomasz Stańko i Niewinni Czarodzieje.

Podwójne zaproszenia otrzymują: Zbigniew Błasiak, Grzegorz Heglarz. Zaproszenia do odbioru na godzinę przed rozpoczęciem koncertu, przy wejściu do Domu Muzyki (z dowodem tożsamości). Gratulujemy.

 

JAZZOWA JESIEŃ 18 listopada g. 17.00

Pytanie - Od której edycji festiwalu odbywają się koncerty jazzu tradycyjnego? Odpowiedź: Od 8 edycji.

Podwójne zaproszenia otrzymują: Cezary Horon, Daniel Misala. Zaproszenia do odbioru na godzinę przed rozpoczęciem koncertu, przy wejściu do Domu Muzyki (z dowodem tożsamości). Gratulujemy.