Wspieraj kulturę #trzymajbilet

Informacja o działalności Bielskiego Centrum Kultury i apel dyrektora Jerzego Pieszki.

Szanowni Państwo Bielskie Centrum Kultury od ponad 30 lat organizuje wydarzenia artystyczne na najwyższym poziomie. Nigdy dotychczas nie dotknęła nas sytuacja podobna do tej obecnej.
Kilka marcowych i kwietniowych imprez musieliśmy odwołać. Dla większości koncertów i spektakli, w porozumieniu z artystami udało się znaleźć nowe terminy. Niestety z powodu zamknięcia granic zmuszeni byliśmy odwołać tegoroczny Festiwal SACRUM in Musica. Nie było możliwości przesunięcia go, na dający się przewidzieć termin.
Na naszej stronie internetowej i fanpage'u będziemy informować o wszelkich zmianach i przesunięciach. Zwracamy pieniądze za bilety na imprezy odwołane. Jeśli nie odpowiada Państwu nowy termin koncertu, w każdej chwili można wystąpić o zwrot pieniędzy. Wszelkie informacje i dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej stronie. Wierzymy jednak że wkrótce, po wygaśnięciu epidemii, nasza działalność zostanie wznowiona. Apelujemy o solidarność i wsparcie - z nami, z artystami, z kulturą. Prosimy, nie zwracajcie Państwo biletów, dając tym samym wyraz optymizmu i nadziei. Jeżeli sytuacja pozwala, kupcie bilet na letnie, jesienne lub przyszłoroczne koncerty.
Życzymy dużo zdrowia. Na razie zostańmy w domu, by wkrótce wrócić do sal koncertowych, słuchając muzyki, która jak mówił Jimmy Page z Led Zeppelin jest najlepszym sposobem do poruszenia serc ludzi na całym świecie. #trzymajbilet #wspierajkulturę

mk

Sponsorzy główni

sponsorzy

Partnerzy

ministerstwo kultury pzu