Urszula akustycznie | Bielskie Centrum Kultury
(033) 82 816 40
33 82 816 40
Subskrybuj Subskrybuj
  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz

Current Size: 100%

Urszula akustycznie

Koncert Urszula Akustycznie  Największe przeboje z gościnnym udziałem kwartetu smyczkowego Aukso to niesamowita dawka potężnej energii wytworzona przez muzyczne osobowości.

 Podczas koncertu odbiorca usłyszy największe przeboje  Urszuli  takie jak : „Dmuchawce, latawce, wiatr”, "Malinowy król” „Na sen”, „Rysa na szkle”, „Konik na biegunach”, “ Baw mnie“, “ Dziś już wiem “ w znakomitych aranżacjach Piotra Steczki. Klimat stworzony przez Artystkę i pasja muzyków towarzyszących Urszuli, gra świateł i dźwięków  przeniosą Państwa w świat  wielkich emocji,niekończącej się zabawy i muzyki.

Jesienią 2016 r odbyła się wyjątkowa trasa koncertowa  Urszuli z zespołem i gościnnym udziałem kwartetu smyczkowego Aukso, z nowym projektem “Urszula Akustycznie Największe Przeboje". Bilety sprzedawały się do ostatnich miejsc, a owacje na stojąco i fantastyczna publika powodowały iż koncerty trwały ponad dwie godziny .

W lutym 2017r. odbędzie się premiera płyty i CD live, z tej właśnie trasy .

Po sukcesie koncertów  jesiennych  Urszula nie zamierza odpoczywać . Najnowsza, wiosenna trasa Artystki  to kontynuacja podróżowania po salach koncertowych i Filharmoniach w Polsce  w ramach trasy “Urszula Akustycznie - Największe Przeboje”  z kwartetem smyczkowym. 

Urszula akustycznie. Dom Muzyki BCK, 21 kwietnia, g. 18.00. Bilety w cenie 80 zł R+

 

mk
Andrzej Piaseczny akustycznie Wystąpią w Bielsku-Białej