Sylwester w Domu Muzyki

Znakomici artyści z Ukrainy i Polski zagoszczą w Sylwestra na scenie Domu Muzyki. Po koncercie tradycyjnie zapraszamy na bal.

Zapraszamy Państwa w podróż do romantycznego i roztańczonego Wiednia, magicznego świata operetki, gdzie rozbrzmiewać będą najpiękniejsze arie, duety, walce i polki Johanna Straussa, gdzie w pełnych zachwytu dźwiękach usłyszeć będzie można szelest długich sukien, huk rozlewanego szampana, czy miłosnych westchnień w alkowach.

Znamienite kompozycje w wykonaniu Orchestra New Opera Kiev  oraz solistów kijowskiej sceny operetkowej i operowej, przeniosą słuchaczy do ojczyzny walca oraz polki prezentując niezwykły kunszt wokalny i wykreują dla Państwa najwspanialsze światowe duety miłosne. Niespodzianką tego wieczoru będzie niezwykły ukraiński kontratenor Oleksander Łoś, który niczym Farinelli wykona brawurowe arie i pieśni.

Gwiazdą wieczoru będzie znakomity polski bas Ryszard Morka oraz liczne grono międzynarodowej klasy solistów - wokalistów. Ta niezwykł a gala wzbogacona będzie wirtuozerskim tańcem par tanecznych, barwnymi kreacjami i bogatą choreografią, co pozwoli na doświadczanie wielu doznań artystycznych w iście książęcym stylu. Publiczność wysłucha między innymi arie Adeli czy aria Barinkaya „Wielka sława to żart”, duety wszech czasów m.in. „Usta milcządusza śpiewa”, walce „Nad pięknym modrym Dunajem”, „Wiedeńska krew”, polki „Trik Trak”, „Grzmoty i błyskawice” oraz marsze Straussów, zachwycające zarówno poddanych Franciszka Józefa jak i wspłczesną publiczność.

„KONCERT BISÓW W PIGUŁCE !!!” - Tego nie można przeoczyć!!!

TUTAJ: PEŁNY PROGRAM KONCERTU SYLWESTROWEGO

Artyści:

Orchestra&Ballet New Opera Kiev.

Serhii Golubnychyi   dyrygent

Irina Kasyanchick   sopran

Katherina Simbaliuk  mezzosopran

Karolina Leszko  wokal

Oleksandr Los  kontratenor

Serhii Hurets  tenor

Mykhailo Humenniy  baryton

Ryszard Morka  bas

Daniel Cebula – Orynicz  wokal

4 tancerzy baletu operetki kijowskiej

Menu:

W programie m.in.

Carmen Georga Bizeta, utwory Straussa, Lehara i Kalmana, La Spagniola, fragmenty musicalu My Fair Lady, Różowa Pantera, Skrzypek na dachu i wiele innych światowych przebojów - współczesnych i tych sprzed lat.

 

Artyści na co dzień pracujący w teatrze to muzycy, soliści i tancerze prezentujący najwyższy poziom, biorący udział w projektach międzynarodowych, a także laureaci znaczących międzynarodowych konkursów wokalnych. Zabrzmią największe przeboje Króla walca Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii i duetów z najsłynniejszych operetek „Zemsta Nietoperza”, „Księżniczka Czardasza”, „Baron Cygański”, „Wesoła Wdówka”, „Kraina Uśmiechu”. Publiczność usłyszy między innymi walc „Nad pięknym modrym Dunajem”, arięBarinkaya „Wielka sława to żart”, duet wszech czasów „Usta milcządusza śpiewa”, polkęTrisch - Trasch jak i marsza Radeckiego. Koncert swoim charakterem nawiązuje wiernie do tradycji wielkich wiedeńskich gali noworocznych koncertów odbywających sięw Wiedniu. Wspaniali artyści, światowe głosy, bogactwo strojów, nowatorstwo choreografii wzbogacone wirtuozerskim tańcem par baletowych to bogactwo doznań artystycznych w najlepszym wykonaniu, na które Państwa serdecznie zapraszamy.

Serhij Hurets - jeden z solistów bielskiego koncertu oraz wokalista - Daniel Cebula-Orynicz

A tak wyglądał poprzedni koncert sylwestrowy w Domu Muzyki (31 grudnia 2017)

KONCERT SYLWESTROWY i GALA SYLWESTROWA, 31 grudnia g. 21.30, Dom Muzyki BCK. Bilety w cenie 200 zł (koncert) i 250 zł (Gala - koncert i bal).

W sprzedaży internetowej tylko bilety na koncert sylwestrowy.
Bilety na Galę (koncert + bal) w cenie 250 zł, w sprzedaży WYŁĄCZNIE w Dziale Sprzedaży Biletów BCK, ul. Słowackiego 27, od poniedziałku do piątku w g. 8.00 - 15.00.

mk

Sponsorzy główni

sponsorzy

Partnerzy

ministerstwo kultury pzu