(033) 82 816 40
33 82 816 40
Subskrybuj Subskrybuj
  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz

Current Size: 100%

NOWY PLEBISCYT - ZAGŁOSUJ

Ogłaszamy kolejny plebiscyt, w którym internetowo wybiorą Państwo wykonawców, którzy powinni wystąpić w Bielsku-Białej w roku 2019.

Głosujemy wysyłając maile pod adres glosuj@bck.bielsko.pl

Konkurs odbywa się w TRZECH etapach:

1/ Do 20 września zgłaszamy wykonawców, w dowolnej ilości, dowolnym stylu, bez względu na ich popularność.  Zgłaszamy wykonawców polskich lub z Polską związanych. Głosujemy wysyłając maile pod adres glosuj@bck.bielsko.pl W tym etapie można też wpisywać propozycje pod postem dotyczącym konkursu, który pojawi się na facebookowym profilu BCK. Pełną listę (wszystkich zgłoszonych wykonawców) opublikujemy 21 września. Wtedy rozpocznie się DRUGI ETAP.

2/ Od 21 września do 15 października oddajemy głosy, na maksymalnie trzech wykonawców z listy. Można zagłosować tylko raz z jednego adresu mailowego.

3/ Od 15 do 31 października głosujemy na skróconą listę, z której wykreślimy wszystkich wykonawców którzy uzyskali mniej niż 10 głosów.

 

W 2018 roku wystąpili na Państwa życzenie m.in. IRA, Sound'nGrace, Bednarek, Agnieszka Chylińska, Dawid Kwiatkowski, Sylwia Grzeszczak i inni.

PODSUMOWANIE POPRZEDNIEGO PLEBISCYTU

 

mk
Jazzowa Jesień 2018 Nabór do chóru - zapraszamy