(033) 82 816 40
33 82 816 40
Subskrybuj Subskrybuj
  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz

Current Size: 100%

LATO z KULTURĄ 2019

Od 6 lipca do 18 sierpnia w Bielsku-Białej będą sie odbywać koncerty z cyklu Lato z Kulturą. Zapraszamy do Parku Słowackiego oraz na Rynek. Wstęp wolny.

6.07 g. 18.00 Park Słowackiego

Orkiestra im. Telemanna

„Muzyczne podróże dookoła świata”

soliści oraz Piotr Sadowski – skrzypce i Orkiestra im.Telemanna. W programie: arie operetkowe, szlagiery musicalowe, muzyka filmowa

 

7.07 g. 18.00 Rynek starego miasta

Eleni

Jedna z tych artystek, które zawsze przyciągają publiczność – mnóstwo wakacyjnych, melodyjnych przebojów, klimat gorącej Grecji.

 

13.07 g. 18.00 Park Słowackiego

Bielska Estrada

Światowe tańce, świetne przygotowanie, kolorowe stroje. Melodie z całego świata w wykonaniu bielskich artystów. Estradowy program składający się z pieśni i tańców z całego świata.

 

14.07 g.18.00 Rynek starego miasta

Elena Łukawska

Zawodowi muzycy i profesjonalni tancerze. Niezapomniany klimat cygańskiej muzyki. Elena jest młodą, utalentowaną wokalistką, tancerką oraz kompozytorem większości utworów, które wykonuje.

 

20.07 g. 18.00 Park Słowackiego

Mariusz Kalaga

Gdzieś między country a muzyką biesiadną. Popularny artysta, którego melodyjne przeboje doskonale znają widzowie  telewizji TVS i nie tylko.

 

21.07 g. 18.00 Rynek starego miasta

zespół muzyki salonowej Eleganza

Koncerty ELEGANZY oddają klimat muzyczny, który z ogromnym powodzeniem rozbrzmiewał w ogrodach, parkach oraz salonach XIX-wiecznej Europy, a w szczególności Wiednia.  Zespół tworzą liderzy Gliwickiej Orkiestry Kameralnej, znakomici muzycy, pracujący i koncertujący na co dzień z renomowanymi polskimi instytucjami muzycznymi, takimi jak : Sinfonia Varsovia, NOSPR, Filharmonia Śląska czy Akademia Muzyczna w Katowicach.

 

27.07 g. 18.00 Park Słowackiego

program kabaretowo-estradowy GRZEORZ POLOCZEK

Grzegorz Poloczek kabareciarz i satyryk, był jednym z filarów Kabaretu Rak .
Autor skeczy, monologów, piosenek oraz scenariuszy wielu programów telewizyjnych.  Jego teksty odzwierciedlają obecną rzeczywistość, a także są swego rodzaju powrotem do czasów jego młodości.

 

28.07 g. 17.00 Rynek starego miasta

zespoły TKB

 

3.08 g. 18.00 Park Słowackiego

grecki zespół Mythos

W programie najpiękniejsze greckie tańce, piosenki i melodie, gorące bałkańskie rytmy, barwne stroje, pokaz tańca,taniec SIRTAKI przy dźwiękach BOUZUKI  wykonywany z publicznością.

 

4.08 g. 18.00 Rynek starego miasta

Zbigniew Foryś Band

Zbigniew Foryś (ex-Lombard) ze swoim własnym zespołem zaprasza na podróż do krainy muzyki rockowej sprzed lat. Przeboje Lady Pank, Lombardu, Gaygi, CCR, Rolling Stonesów, Roda Stewarda i wielu innych.

 

10.08 g. 18.00 Park Słowackiego

Bielska Orkiestra Dęta

Świetnie wykonany przebojowy program zawierający klasyki oraz najnowsze hity.

 

11.08 g. 18.00 Rynek starego miasta

zespół SŁOWIANY

Międzynarodowy folk-rockowy zespół z Krakowa. Uczestnicy 8 edycji Must Be The Music. Folk-rockowa wizytówka Karpat.

 

17.08 g. 18.00 Park Słowackiego

Bielska Orkiestra Kameralna

W programie m.in. polskie tanga Petersburskiego i Fogga, Tango Nuevo Astora Piazzolli i klasyczne tanga argentyńskie. Piotr Kopietz – bandoneon, Marta Gzowska-Sawicka – wokal, Jacek Obstarczyk – fortepian i aranżacje. Solistom towarzyszyć będzie Bielska Orkiestra Kameralna, a dopełnieniem całości będzie występ pary tanecznej i pokaz tanga.

 

18.08 g. 18.00 Rynek starego miasta

Szanty na bielskiej starówce WALDEK MIECZKOWSKI, FORMACJA

WSTĘP WOLNY

 

 

mk
Dni Bielska-Białej 2019 Jubileuszowy Festiwal Sacrum in Musica