Kto wystąpi w BB 2020? – zaczynamy II etap

Rozpoczyna się decydująca część głosowania. Poniżej publikujemy ponad 250 nazwisk i nazw zespołów – wszystkie zgłoszone w pierwszym etapie. Zapraszamy do głosowania.

Przypominamy, głosujemy na zgłoszonych artystów spełniających kryteria (wykonawcy polscy lub z Polską związani).

Do 10 października można głosować na MAKSYMALNIE 3 ARTYSTÓW. Wysyłamy głosy pod adres glosuj@bck.bielsko.pl  Zaliczamy tylko jeden głos oddany z jednego adresu mailowego. 10 października skrócimy listę  o tych wykonawców, którzy otrzymali mniej niż 10 głosów. Plebiscyt potrwa do końca października. TUTAJ podsumowanie ubiegłorocznego plebiscytu

 

PONIŻEJ LISTA ZGŁOSZYNYCH ARTYSTÓW w kolejności alfabetycznej (w przypadku imienia i nazwiska decydowało nazwisko)

 

Afromental

Akurat

Akustyk Amigos (Adam Nowak, Jarosław Treliński, Karim Martusewicz)

Armia

Artur Andrus

Małgorzata Andrzejewicz

Another Pink Floyd

Kuba Badach

Bajm

Maciej Balcar

Bass Astral

Bass Astral X Igo

Kamil Bednarek

Beniamin i RR

Biff

Big Cyc

Bisz/Radex

Bitamina

Blackmore's Night

Blue Cafe

Bokka

Boys

Bracia Cugowscy

Bregovic

Brodka

Budka Suflera

Katarzyna Cerekwicka

Chłopcy z Placu Broni

C-bool

Agnieszka Chylińska

Mateusz Ciawłowski

Classic

Cleo

Clock Machine

Clodie

Coma

Contemporary Noise Sextet

Cree

Cuba de Zoo

Krzysztof Cugowski

Piotr Cugowski

Cyrk Deriglasoff

Czadoman   

Czesław Śpiewa

Daab

Damian Luber Quartet

Ania Dąbrowska

De Mono

Dezerter

Doda

Paweł Domagała

Domowe Melodie

Urszula Dudziak

Dżem

EABS

Enej

Ewa Farna

Feel

Fisz Emade Tworzywo

Floral Bugs

Janusz Gajos

Golden Life

Golec uOkiestra

Andrzej Grabowski

Groome

Grubson

Sylwia Grzeszczak

Edyta Górniak

Guzior

Goya

Hania Rani

Happysad

Hey

Mateusz Holak

Zbignire Hołdys 

Grzegorz Hyży

IRA    

Paweł Izdebski

Zuza Jabłońska

Lech Janerka

Jan-rapowanie

Anna Maria Jopek

Kacperczyk

Mariusz Kalaga

Ralph Kamiński 

Kapela Niwińskich

Kapela ze Wsi Warszawa 

Ania Karwan

Kat

Kayah

Kayah & Bregovic

Kev Fox/Smolik

Kombi

Kortez

Mela Koteluk

Michał Kowalonek

Kasia Kowalska

Kraków Street Band

Król

Kruk

KSU

Kubi Producent

Kult

Kwiat Jabłoni

Dawid Kwiatkowski

Lady Pank

 Lanberry

Lao Che

Filip Lato

LemON

Leski

Monika Lewczuk

Sylwia Lipka

Anita Lipnicka

Ewelina Lisowska

Luxtropeda

Łąki Łan

Łona i Webber

Łydka Grubasa       

Alicja Majewska

Mała Orkiestra Dancingowa- Noama Zylberberga.

Julia Marcell

Margaret

Patrycja Markowska

Zenon Martyniuk

Mateusz Pospieszalski Quintet

Mazolewski/Porter

Me And That Men

Mery Spolsky

Mesajah

Mikromusic

Miuosh

Mnozil Brass

Kasia Moś

Leszek Możdżer

Mrozu

Myslovitz

Nocny Kochanek

Kasia Nosowska

Oddział Zamknięty

Opozycja

Organek

Ornette (Grzegorz Stępień).

Dorota Osińska

O.S.T.R.

Otsochodzi

Paluch

Papa D.

Pectus

Perfect

Maria Peszek

Andrzej Piaseczny

Pidżama Porno

Julia Pietrucha

Pink Freud

Dawid Podsiadło

Pogodno

Poparzeni Kawą Trzy

Kasia Popowska

Power of Trinity

Projekt Chameleon - „W hołdzie dla T. Stańko”

Natalia Przybysz 

Sylwia Przybysz

Psy Wojny

Pustki

Raz, Dwa, Trzy

Rebeka

Red Lips

Revolucja

Rezerwat

Riverside

Maryla Rodowicz

Piotr Rogucki

Artur Rojek

Piotr Rubik

Sarius

Sarsa

SBB + Wojciech Waglewski

Schafter

Senti

Jeremi Sikorski

SIQ

Skaldowie

Skaner

Smolasty

Smolik / Kev Fox

Antek Smykiewicz

Solar

Sound’n’ Grace

Sonbird

Sorry Boys

Stanisław Soyka

Stachursky

Stare Dobre Małżeństwo

Stashka

Muniek Staszczyk

Strachy na Lachy 

Studio Accantus

Sutari

Marcin Sójka

Syny

Joanna Szczepkowska

Marcelina Szlachcic

Michał Szpak

Sztywny Pal Azji

Świetliki

Natalia Szroeder

Tabu

Taco Hemingway

The Dumplings

Tęgie Chłopy

tęskno

The King’s Friends

T.Love

Tymek

Trebunie Tutki

Trubadurzy

Basia Trzetrzelewska

Grzegorz Turnau

Grzegorz Turnau - TurBiKon

Tymek

Magda Umer

Sławek Uniatowski

Universe

Michał Urbaniak

Mika Urbaniak

Urszula

Waglewski Fisz Emade

Warszawska Orkiestra Sentymentalna

Weekend

Roksana Węgiel

Grzegorz Wilk

Wilki

Ray Wilson

Witek Muzyk Ulicy

Wojciech Mazolewski Quintet

Barbara Wrońska

Anna Wyszkoni

Varius Manx

Vavamuffin

Verba

 Voo Voo 

Young Igi

Zakopower

Krzysztof Zalewski 

 Daria Zawiałow

Zbigniew Namysłowski Quintet

Zespół Pieśni i Tańca Śląsk im Stanisława Hadyny 

Zeus

Quebonafide

4Dreamers

8 lat w Tybecie

 

 

mk

Sponsorzy główni

sponsorzy

Partnerzy

ministerstwo kultury pzu