Aktualności

Regulamin widza BCK

Poniżej zamieszczamy regulamin widza BCK, obowiązujący w czasie trwania epidemii COVID-19. Regulamin będzie obowiązywał po wznowieniu działalności  koncertowej przez Bielskie Centrum Kultury.

czytaj więcej

Nowe godziny pracy kasy biletowej

Szanowni Państwo!

Informujemy, że od dnia 19 maja (do odwołania) kasa biletowa Bielskiego Centrum Kultury będzie czynna: we wtorki, środy i czwartki w godz. 10:00–13:00 - tylko w celu dokonania zwrotów za bilety zakupione w kasie.

czytaj więcej

Bieżąca informacja o imprezach w BCK

[Ostatnia aktualizacja 8 czerwca, g. 11.00] Poniżej zamieszczamy stale aktualizowane informacje o imprezach w BCK - odwołanych, przeniesionych lub zawieszonych z powodu koronawirusa w Polsce. 

czytaj więcej

Siesta w drodze: YAMI

YAMI - jeden z założycielskich siestowych artystów powraca do Polski z nowym albumem.

UWAGA: PLANOWANE ROZPOCZĘCIE SPRZEDAŻY BILETÓW - DRUGA POŁOWA SIERPNIA

czytaj więcej

Czar koncertowych wspomnień

Najbliższe koncerty w Bielskim Centrum Kultury zostały przeniesione na późniejszy termin lub odwołane. W tym czasie warto powspominać. Będziemy dla Państwa wyszukiwać i przypominać koncertowe perełki sprzed lat.

czytaj więcej

GraMY doBBro III

1 sierpnia na bielskim Rynku odbył się koncert pod hasłem GraMY doBBro. Już po raz trzeci lokalni artyści, przedstawiciele różnych gatunków muzycznych zagrali wspólnie przeciw nienawiści - dla przyjaźni, wzajemnego szacunku i zrozumienia. Przy okazji wydarzenia zbierane były fundusze na Hospicjum św. Kamila w Bielsku-Białej.

czytaj więcej

Dumni z BB

Prezydent Miasta Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski, Miasto Bielsko-Biała oraz BCK – Bielskie Centrum Kultury serdecznie zapraszają na Rynek na cykl koncertów #dumnizBB! Początek koncertów o g. 19.00

WSTĘP WOLNY

czytaj więcej

Sprzedaż autobusu BCK

Bielskie Centrum Kultury w Bielsku-Białej ogłasza sprzedaż autobusu MERCEDES-BENZ Tourismo 15 RHD z 2009 roku,  w trybie pisemnego przetargu nieograniczonego.

 

LINK DO OFERTY W BIP

czytaj więcej

KASIA PIETRZKO - koncert online

W niedzielę 21 czerwca o g. 20.00, na żywo na facebooku BCK i stronie www Bielskiego Centrum Kultury można było zobaczyć koncert online Kasi Pietrzko promujący jej najnowszą płytę. OBEJRZYJ PONIŻEJ.

czytaj więcej

DNI BIELSKA-BIAŁEJ 2020 – ONLINE

Zapraszamy na koncert on-line bielskich zespołów z okazji Dni Bielska-Białej. W tym roku nie mogły się odbyć tradycyjne, plenerowe dni miasta dla tysięcy widzów. Dlatego prezentujemy Państwu mini-recitale naszych artystów nagrane w Domu Muzyki BCK. Premiera na stronie www i fb - piątek 12.06 g. 18.00

czytaj więcej

#ZOSTAŃ W DOMU I TAŃCZ Z NAMI!

Już od kilku tygodni Szkoła Tańca dla Seniorów zaprasza swoich uczestników, a także wszystkich chętnych Seniorów na lekcje tańca on-line.

czytaj więcej

spektakl DZIWNA PARA g. 17.30 i 20.15

Cezary Żak i Artur Barciś w legendarnym hicie Broadwayu. „Dziwna para” w wykonaniu polskich aktorów bawi do łez.
Dwóch kumpli w kwiecie wieku. Oskar (Cezary Żak) to dziennikarz sportowy, bałaganiarz i hedonista. Namiętność do tak zwanych uroków życia doprowadziła go do rozwodu. Dzięki rozstaniu zyskuje jeszcze więcej czasu na swoją pasję, czyli cotygodniowe partie pokera z przyjaciółmi.

czytaj więcej

Strony

Sponsorzy główni

sponsorzy

Partnerzy

ministerstwo kultury pzu