Aktualności

Pat Metheny SIDE EYE

Marcin Kydryński prezentuje: Siesta w Drodze PAT METHENY - SIDE EYE w/ James Francies & Marcus Gilmore. Bielski koncert odbędzie się 8 czerwca 2020 r. o g. 19.00. w kościele w Aleksandrowicach. JUŻ W SPRZEDAŻY

czytaj więcej

GARY MOORE Tribute Band

Najpiękniejsze solówki Gary'ego Moora usłyszymy 6 marca w Domu Muzyki za sprawą jego syna Jacka oraz grupy znakomitych polskich muzyków.

czytaj więcej

Szkoła tańca dla seniorów

Zapraszamy wszystkich młodych duchem w wieku 55+ na zajęcia taneczne do nowo powstającej SZKOŁY TAŃCA DLA SENIORÓW

ZAPRASZAMY PARY ORAZ SINGLI

czytaj więcej

Chór Piatnitski

Państwowy Akademicki Rosyjski Chór im. M. E. Piatnitskiego to najbardziej znany na świecie ludowy chór z Rosji. Silnym, niepowtarzalnym w swej barwie głosom, w czasie koncertów towarzyszy orkiestra instrumentów ludowych oraz żywiołowe tańce.

 

czytaj więcej

Siesta w drodze - MARIA EMILIA

WIECZÓR FADO. W epoce przenikania się kultur, gdy najsłynniejszym głosem flamenco olśniewa dziewczyna z Gwinei Równikowej, nie powinno nas dziwić, że nowym objawieniem w sztuce fado zostaje Brazylijka. Maria Emilia urodziła się w Sao Paulo.

czytaj więcej

Anna Maria Jopek "Przestworza"

    Po projekcie z legendarnym kubańskim pianistą Gonzalo Rubalcabą i wcześniejszej trasie koncertowej z jedną z największych gwiazd współczesnej sceny jazzowej Branfordem Marsalisem, Anna Maria Jopek zaprosiła do współpracy Artystów znad Wisły, których podziwia od lat. Szlachetność i czystość ich gry uczyniły z nich mistrzów.

czytaj więcej

Kto wystąpi w BB - 2020 finałowa lista

Czas na rozstrzygnięcie plebiscytu, w którym wybierali Państwo wykonawców których chcieliby posłuchać i zobaczyć na koncercie w Bielsku-Białej.

czytaj więcej

IKARY z Janoska Ensemble

"Ikarowy" koncert Janoska Style goes Symphonic był niezwykłym wydarzeniem artystycznym. WIrtuozi z Wiednia uzyskali znakomite wsparcie od młodych bielskich muzyków z Bielskiej Orkiestry Kameralnej.

czytaj więcej

spektakl LOTTO

Kiedy uśmiecha się  szczęście warto podzielić się tą wieścią z najbliższymi. A co jeśli szczęście przestaje się uśmiechać? Czy aby to nie najbliżsi są winni?

czytaj więcej

spektakl CZARNA KOMEDIA g.16.00 i 19.30

 „Czarna komedia” to pełen dobrego humoru spektakl, który od lat niezmiennie bawi i wzrusza widzów. Historia jest niebanalna: młody, świetnie zapowiadający się rzeźbiarz (Mateusz Damięcki) staje przed podwójną życiową szansą – w jego domu mają się pojawić słynny milioner, zainteresowany kupnem jego prac, oraz przyszły teść – groźny Pułkownik.

czytaj więcej

Champions of Illusion

Po premierze obydwu części filmu Iluzja i programach typu "Mam Talent" występy iluzjonistów stały się jedną z najpopularniejszych w ostatnim czasie form rozrywki. Odwiedzają nasz kraj największe gwiazdy światowej iluzji, a bilety na te spektakle rozchodzą się jak przysłowiowe świeże bułeczki.

czytaj więcej

Strony

Sponsorzy główni

sponsorzy

Partnerzy

ministerstwo kultury pzu